Tiger Woodsi karjäär jõudis uude madalpunkti

Tiger Woods
Tiger Woods Foto: SCANPIX

Viimase aasta jooksul oma eraeluliste probleemide tõttu palju tähelepanu saanud Tiger Woodsi jälitab nüüd ebaõnn ka golfiväljakul.

Eile Ohios Akronis toimunud Bridgestone võistlusel jäi Woodsi tulemuseks 18 lööki üle pari, mis on tema karjääri halvim tulemus. Kokkuvõttes teenis Woods võistlusel alles 78. koha, kirjutab Mercury News.

«Lüüa 18 lööki üle pari ei ole lõbus,» sõnas Woods. «Ma ei saa aru, kuidas saab selline tulemus lõbu pakkuda.»

Woods jäi turniiri võitnud Hunter Mahanist maha koguni kolmekümne löögiga. Kui Woods samamoodi jätkab, siis võib ta lähiajal kaotada ka maailma esinumbri tiitli.