Ivanov kaotas Tartus peetava turniiri veerandfinaalis maailma juuniorite esireketile

Vladimir Ivanov I Tartu Openil avaringis võistlushoos.
Vladimir Ivanov I Tartu Openil avaringis võistlushoos. Foto: Kristjan Teedema / Postimees

Tartus peetaval 10 000 dollarilise auhinnafondiga tenniseturniiril I Paf Open pidi ainus üksikmängus konkurentsi jäänud Eesti mees Vladimir Ivanov täna kaotusekibedust tundma.

Ivanovi (ATP 421) vastaseks oli täna juuniorite maailma esireket Andrei Rublev (ATP 491, pildil) Venemaalt, kes eile võitis Eesti esindajat Anton Pavlovit (ATP 2075) 6:3, 6:3, vahendas Eesti Tennise Liidu koduleht.

Ka täna oli läinud nädalal 17-aastaseks saanud Rublev kindlam ja suutis Ivanovi võita 6:3, 6:4.

Koht veerandfinaalis tagas Ivanovile veel kaks ATP punkti ja neid on tal nüüd koos 99. Hetkel on 99 punktiga mängijate maailma edetabelikohtadeks 409-414 ja seega võib loota järgmise nädala tabelis Ivanovile ka tõusu mõne koha võrra.