Augsburg ja Klavan kaotasid võitluslikus mängus Schalkele

Ragnar Klavan (keskel) võitleb palli pärast Schalke väravavahi Ralf Fährmanniga. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan tegi Saksamaa kõrgliigas tavapäraselt kaasa kogu mängu, kui Augsburg pidi võõrsil tunnistama Schalke meeskonna 1:0 paremust.

Mängu ainsa värava lõi 37. minutil Klaas-Jan Huntelaar. Augsburg mängis Schalkega nagu võrdne võrdsega, kuid väravavaõimalusi suudeti tekitada liialt vähe. Üks neist avanes viis minutit enne kohtumise lõppu standardolukorra järel ka Klavanil, kuid väravavahiga võideldes lendas eestlase seitsmelt-kaheksalt meetrilt tehtud pealöök üle värava.

Tihedas liigatabelis langetas kaotus Augsburgi enne kümnenda vooru homseid mänge 12. kohale, kuid tabeli teisest kohast lahutab neid praegu vaid viis punkti. Schalke tõusis võiduga seitsmendaks.