Dortmundi peatreener: me ei mänginud jalgpalli

Jürgen Klopp
Jürgen Klopp Foto: SCANPIX

Dortmundi Borussia jalgpalliklubi kriis üha süveneb. Pärast eilset 1:2 kaotust Müncheni Bayernile langeti liigatabelis 16. kohale ehk väljalangemistsooni. Kui Freiburg peaks täna Kölni võitma, siis langeks Dortmund veel ühe koha võrra ning jagaks tabeli viimast positsiooni.

Borussia alustas eilset mängu hästi ning avapoolaja järel juhiti Bayerni vastu 1:0. Teise poolajaga anti aga edu käest. Peatreener Jürgen Klopp teab, miks nii läks: «Me ei mänginud teisel poolajal enam jalgpalli. Hakkasime pikka palli ette lööma ning ei liikunud enam rünnakule.»

Kümne mänguga on Dortmund suutnud koguda kõigest seitse punkti ning kaotatud on viis järjestikust mängu. Muide, kõik ülejäänud meeskonnad on viimasest viiest mängust vähemalt kolm punkti suutnud koguda.