Real ja Dortmund jätkavad Meistrite liigas täiseduga

Reali võiduvärava autor Karim Benzema
Reali võiduvärava autor Karim Benzema Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas jätkavad täiseduga Madridi Real ja Dortmundi Borussia. Kui Real sai täna Liverpooli üle napi 1:0 võidu, siis Dortmundi oli kodus kindlalt 4:1 üle Galatasarayst.

Madridi meeskonnale tõi võidu Karim Benzema värav kohtumise 27. minutil. B-alagrupi teises kohtumises võitis Basel kindlalt 4:0 Ludogoretsit.

D-grupis tunnistab ainult võite Dortmundi Borussia. Täna tegid Saksamaa suurklubi eest skoori Marco Reus, Sokratis Papastathopoulus ja Ciro Immobile, korra lõi palli oma väravasse Semih Kaya. Galatasaray auvärava eest hoolitses Hakan Balta. Dortmund on seni Meistrite liigas olnud ülivõimas – nelja mänguga on löödud 13 väravat, samal ajal on oma puurist välja korjatud vaid üks pall. Seda kummalisem on tõik, et Saksamaa meistrivõistlustel jagatakse kümne vooru järel seitsme punktiga viimast kohta.

Sama alagrupi teises mängus läks Londoni Arsenal Anderlechti vastu küll Mikel Arteta, Alexis Sancheze ja Alex Oxlade-Chamerlaini väravatest 3:0 juhtima, kuid ometi lepiti lõpuks 3:3 viiki. Teisel poolajal tegi Anderlechti eest kahel korral skoori Anthony Vanden Borre, lõppseisu vormistas viimasel minutil Aleksandar Mitrovic.