21 pallikaotust tõid Rockile kaotuse. Statistikat

Timo Eichfuss (palliga)kohtumises Samaara Krasnõje Krõlja vastu läbimurret sooritamas. Foto: Margus Ansu

TÜ/Rocki korvpallimeeskond alustas EuroChallenge'i sarja kaotusega, kui võõrsil jäädi alla Rumeenia klubile Energia Targu-Jiu 56:74.

Rock kaotas esimese veerandi 15:21. Teise veerandi Rock võitis 19:14 ning võitis ka kolmanda 13:11. Seega juhtis Rock enne viimast veerandit 47:46, kuid suur allajäämine neljandal veerandil 9:28 tõi kokku suure kaotuse 56:74.

Rocki mängijad viskasid kahepunktiviskeid 33/18 (54%), kolmepunktiviskeid 18/3 (17%) ja vabaviskeid 14/11 (78%).

Rumeenia klubi näitajad olid: kahepunktiviskeid 39/23 (59%), kolmepunktiviskeid 22/6 (27%) ja vabavisked 10/10 (100%).

Lauavõitluse võitis Rock 32:31, resultatiivseid sööte andsid Rumeenia mängijad 11 Rocki 10 vastu. Pallikaotusi tuli Rumeenia klubi mängijatel 9, Rocki mängijatel koguni 21. Sama hull oli ka vaheltlõigete vahe: Rumeenia klubil 14, Rockil 4.

Pallikaotustest sai Rumeenia klubi 20 punkti, Rock aga vaid 7.

Energia Targu-Jiu resultatiivseimad olid Watson 19, Milosevic 12 ja Troupe 10 punktiga.

Rocki mängijatest tõi Eichfuss 17 punkti (tabas 2-punktivisked 9/6 ja võttis ka 6 lauapalli), Dorbek 12 (vabaviskeid 6/6), Talts 7 (8 lauapalli ja 5 pallikaotust) ja Kurbas samuti 7 punkti. Sokk tõi 6 punkti, Petrukonis 4, Kriisa 3 punkti (ja 7 pallikaotust!).

Esimeste mängude järel on selles alagrupis võidud Ungari ja Rumeenia klubidel, kaotused Lukoil Academicul ja TÜ/Rockil. Järgmisena mängid Rock 11. novembril kodus Lukoil Academicuga.