Tarvas alistas meistriliigas kindlalt Rapla

Rakvere Tarva mängijad.
Rakvere Tarva mängijad. Foto: Marianne Loorents

Eesti meeste korvpalli meistriliigas võõrustas Rapla TYCO meeskond täna Rakvere Tarvast. Tarvas kontrollis kogu kohtumist ning võttis 68:61 võidu. Brandis Raley-Ross viskas võitjatele 22 punkti ja 9 lauapalli, Sten-Timmu Sokk lisas 14 silma, 4 lauapalli ja 4 söötu. Rapla poolel jäi Kristers Zeidaksi arvele 20 punkti ja 14 lauapalli, Rait-Riivo Laane lisas 15 punkti, 7 lauapalli ja 4 söötu. Raplal oli puudu põlvelõikusel käinud Martin Paasoja ja leedulasest mängujuht Ernestas Ezerskis.

Mängu käik (Rapla - Rakvere):

Rapla ja Rakvere kohtumine on iga hetk algamas.

Raplal on puudu põlvelõikusel käinud Martin Paasoja ja leedulasest mängujuht Ernestas Ezerskis.

Mäng algas!

Rapla algkoosseis: Ruut, Laane, Pärn, Zeidaks, Keerles

Rakvere algkoosseis: Paiste, Sokk, Haughton, Cipruss, Ross

4:5

Laane ja Ruut viivad kodus mängiva Rapla 4:2 juhtima, ent Soku kaugvise annab edu Rakverele

5:12

Paiste teeb kaks korda järjest skoori, Rakvere on hästi alustanud

7:18

Rapla ei suuda lähemale tulla ja kui avaveerandi lõpuni jääb 3 minutit, teenib Keerles juba oma kolmanda vea

9:18

Metsalu tabab kaks vabaviset

11:18

Rapla on maa-alas ja suudab sellega Tarva viimase rünnaku nullida, Rapla poolel tabab veerandaja lõpus Fifolt

11:18

Esimene veerandaeg on lõppenud!

11:18

Algas teine veerandaeg!

11:18

Rapla pole seni tabanud ühtegi kolmepunktiviset, lauavõitluses on Rapla aga peal 14-11

13:22

Zeidaks leiab korvi all sööduga Pärna

13:28

Sokk tabab oma kolmanda kaugviske

13:30

Sokk murrab ilusti korvi alla ja toob veel kaks punkti Rakverele juurde. Mängujuhi arvel on 11 punkti

13:30

Time-out, poolaja lõpuni 3 minutit. Rapla on rünnakul selgelt hädas visketavabusega

20:34

Soo realiseerib kiirrünnaku ja Andres Sõber võtab mõtlemisaja

22:34

Haughton teeb kahel rünnakul järjest jooksu ja ka Rakvere ei suuda punktilisa saada