Costa värav viis Chelsea Liverpooli üle võidule

Mariel Gregor
Diego Costa (paremal) väravat tähistamas
Diego Costa (paremal) väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 11. voor algas keskse kohtumisega, kui liider Londoni Chelsea võttis võõral väljakul 2:1 võidu Liverpooli üle.

Sel hooajal eelmise hooaja hale vari olnud Liverpool alustas mängu ootamatult hästi. Juba üheksandal minutil lendas Emre Cani kauglöök tänu Gary Cahillist tulnud rikošetile Thibaut Courtois' selja taha, vahendab Soccernet.ee. Chelsea vastus oli aga väga kiire - aega läks kõigest viis minutit ning seis oli taas viigis, kui Cahill palli nurgalöögi järel üle väravajoone lõi.

Pikka aega püsis seis viigiline, kuni kogu mängu vältel aktiivne olnud Diego Costa karistusalas markeerimata jäi ning palli Liverpooli kaitsjatest ja väravavaht Simon Mignolet'st mööda saatis.

Liverpool - Chelsea 1:2 (1:1)