Raul Must jõudis Norras kindla võiduga veerandfinaali

Raul Must.
Raul Must. Foto: Kristjan Teedema

Sulgpallur Raul Must pääses Oslos peetaval 5000 dollarise suuruse auhinnafondiga turniiril veerandfinaali.

Koha kaheksa parema hulgas tagas võit austerlase Vilson Vattanirappeli üle 21:18, 21:13. «Mäng oli minu kontrolli all ja tunnet, et võiksin talle kaotada ei tekkinud. Esimene geim oli tasavägisem, kuid teises geimis juhtisin kogu aeg kindlalt,» lausus Must pärast võitu.

Laupäevases veerandfinaalis on Musta vastaseks taanlalne Mikkel Mikkelsen. Musta sõnul on tegemist ühe ohtlikuima konkurendiga sel turniiril. «Tema edetabeli koht pole väga kõrge, kuna ta ei mängi palju turniiridel, kuid tean teda Taani klubiliigast. Tuleb kindlasti raske mäng,» lisas ta.

Eesti naispaar Kati-Kreet Marran ja Sale-Liis Teesalu veerandfinaali ei pääsenud. Kaotus tuli vastu võtta Rootsi paarilt Clara Nistad – Moa Sjoo 15:21, 17:21.