EM-valikmängud: Inglismaa jätkab täiseduga, Venemaa kaotas Austriale

Danny Welbeck (vasakul) lõi Inglismaa eest kaks väravat.
Danny Welbeck (vasakul) lõi Inglismaa eest kaks väravat. Foto: SCANPIX

Jalgpalli EM-valiktsüklis jätkab Eesti alagrupis täiseduga Inglismaa koondis, kes alistas kodus 3:1 Sloveenia.

Inglased jäid küll 58. minutil Jordan Hendersoni omaväravast kaotusseisu, kuid juba minut hiljem realiseeris Wayne Rooney penalti ning inglastele tõid võidu Danny Welbecki kaks tabamust. Inglased juhivad 12 punktiga gruppi, Sloveenial on teisena kuus punkti. Konkurentidest mängu vähem pidanud Leedu on samuti kuue punkti peal, Eestil on neli ja Šveitsil kolm punkti. Täna Eestilt esimese punkti võtnud San Marino on grupis viimane.

G-grupis kaotas Venemaa võõrsil 0:1 Austriale, mängu ainsa värava lõi Rubin Okotie. Moldova kaotas 0:1 Liechtensteinile ja Ukraina oli 3:0 parem Luksemburgist.