Ojamaa värav ei päästnud Motherwelli kaotusest

Henrik Ojamaa Motherwelli särgis
Henrik Ojamaa Motherwelli särgis Foto: SCANPIX

Šotimaa kõrgliigas lõi oma hooaja teise värava Henrik Ojamaa, kuid Motherwell pidi Invernessilt vastu võtma 1:3 kaotuse, vahendab soccernet.ee.

Inverness läks kohtumist 29. minutil juhtima, aga vaid kaks minutit hiljem oli seis taas viigis, sest skoori tegi Eesti koondise ründaja Ojamaa. See aga jäigi Motherwelli ainsaks pealelöögiks ning teisel kolmveerandtunnil kasutas Inverness veel kahel korral oma võimalused ära. Ojamaa sai kirja 90 minutit.

Motherwell on 14 vooru järel 12 meeskonna konkurentsis 10 punktiga 10. kohal, Inverness jagab mängu vähem pidanud Glasgow Celticuga 29 punktiga liidrikohta.