Juhtima saanud Liverpool mängis edu maha ja teenis kaotuse

Crystal Palace'i ja Liverpooli kohtumine.
Crystal Palace'i ja Liverpooli kohtumine. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai oma kolmanda järjestikuse kaotuse Liverpool, kes jäi võõral platsil 1:3 alla tabeli eelviimasele Crystal Palace'ile.

Kõik algas Liverpoolile roosiliselt ja juba pooleteist minuti järel sai oma esimese värava kirja suvine täiendus Rickie Lambert, aga alates sealt maalt läks kõik, mis minna sai, valesti, vahendas Soccernet.ee.

Veerandtundi hiljem viigistas seisu eelmisel hooajal meeskondade omavahelises mängus hullumeelse tagasituleku korraldanud Dwight Gayle. 78. ja 81. minutitel vormistasid Palace'ile võidu Joseph Ledley tabamus ja Mile Jedinaki suurepärane karistuslöök.

Liverpool on neljast viimasest liigamängust teeninud ühe punkti ja sinna vahele on jäänud ka kaotus Real Madridile Meistrite liigas.