Tartu Rock võitis võõrsil TTÜ-d, Cramo alistas kindlalt TLÜ/Kalevi

TTÜ ja TÜ/Rocki kohtumine.
TTÜ ja TÜ/Rocki kohtumine. Foto: Tairo Lutter

Eesti meeste korvpalli meistriliigas peeti täna õhtul kaks kohtumist.

TTÜ kaotas kodus 51:78 Tartu Ülikool/Rockile. Võitjate poolt oli suurimaks korvikütiks 21 punkti visanud Valmo Kriisa, 19 punkti lisas Janar Talts, kelle arvele jäi ka 10 lauapalli. TTÜ poolt vastas Kristjan Makke 14 silmaga, 12 punktiga panustas Toomas Raadik.

TLÜ/Kalev jäi omakorda alla Kalev/Cramole, mängu lõppseisuks jäi 52:89. Võitjate poolt skoorisid Sten Olmre ja EJ Singler kumbki 13 punkti, Reimo Tamme arvele jäi TTÜ parimana 12 punkti.

Mängude käigud:

Koduse korvpalli meistriliiga mänguõhtu on peagi algamas, TTÜ ja TÜ/Rocki kohtumise alguseni on jäänud viis minutit

TTÜ-Rocki mäng on alanud

Rock võidab avaveerandi 21:16, Tanel Sokk on visanud Tartu meeskonna punktidest kaheksa ja Janar Talts seitse, TTÜ resultatiivseimaks on olnud kaheksa punktiga Kristjan Makke

Rock on teise veerandaja viimastel minutitel juhtimas 34:26, avavile peaks olema antud ka kahe Kalevi kohtumises

TÜ meeskond võidab avapoolaja TTÜ vastu 48:33, Kalev/Cramo on omakorda avaveerandi keskel juhtima TLÜ/Kalevi vastu 13:6

Kalev/Cramo võidab avaveerandi TLÜ/Kalevi vastu 25:10

Rock ja Cramo on tegemas kindlaid mänge: Tartu meeskond juhib kolmanda veerandaja keskel TTÜ vastu 53:39, valitsev Eesti meister on TLÜ/Kalevi vastu teise veerandaja viimastel minutitel juhtimas 40:22

Cramo võidab TLÜ/Kalevi vastu avapoolaja 47:24. Cramo parimana on EJ Singler seni visanud 9 punkti, võõrustajate suurimaks korvikütiks on avapoolaja järel 10 silmaga Reimo Tamm

Rock on omakorda kolmanda veerandaja järel TTÜ vastu juhtimas 62:43

Rock võidab kohtumise TTÜ vastu 78:51
Tartu klubi suurimaks korvikütiks oli 21 punktiga vanameister Valmo Kriisa 19 punkti lisas Janar Talts, kelle arvele jäi ka 10 lauapalli. TTÜ poolt vastas Kristjan Makke 14 silmaga, 12 punktiga panustas Toomas Raadik

TLÜ/Kalevi ja Kalev/Cramo mängus on kolm minutit enne kolmanda veerandaja lõppu seis 34:64

Cramo on kolmanda veerandaja järel juhtimas 68:40

TLÜ/Kalev saab kodus kindla 52:89 kaotuse
Võitjate parimana viskasid EJ Singler ja Sten Olmre 13 punkti, TTÜ suurimaks korvikütiks oli 12 punktiga Reimo Tamm

Enne mänge:

TTÜl on turniiritabelis kirjas 5 võitu ja 5 kaotust, TÜ/Rockil 9 võitu ja 5 kaotust. Kalev/Cramo on seni koduliigas peetud kuuest mängust kõik võitnud, TLÜ/Kalev on kirja saanud kaks võitu ja kuus kaotust.