Meeskonnakaaslased päästsid Poomi häbist

Oliver Lomp
Mart Poom
Mart Poom Foto: Toomas Huik
Inglise jalgpalli esiliigas Watfordi väravasuul seisnud Mart Poom pidi tänama tiimikaaslasi, kes ta pärast piinlikku viga häbist päästsid ja meeskonna Ipswich Towni vastu 2:1 võidule viisid.

Poom alustas kohtumist kurvalt, kui ta lõi palli otse karistusala serval oodanud Pablo Counagole, kes külalised 1:0 juhtima viis, kirjutab SL Õhtuleht.

59. minuti värav John Eustace'ilt ja 87. minuti tabamus vahetusmees John-Joe O'Toole'ilt päästsid Watfordile siiski 2:1 võidu.

Mänguülevaate järgi heastas Poom teise poolaja algul ka ise oma vea, kui blokeeris Jonathan Waltersi lähilöögi, mis võinuks vastased juba 2:0 ette viia.

Watford hoiab nelja vooru järel seitsme punktiga kaheksandat kohta.