Vähemuses Manchester City oli Southamptonist kindlalt üle

Mariel Gregor
Frank Lampard.
Frank Lampard. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 13. vooru keskses kohtumises alistas valitsev meister Manchester City 3:0 seni teisel kohal paiknenud Southamptoni. Vaata tabeliseisu!

Avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga ja vahest kõige tähtsam sündmus oli Sergio Agüerole sukeldumise eest antud kollane kaart, mis oleks võinud vabalt ka penalti olla, vahendab Soccernet.ee.

Teisel kolmveerandtunnil pani City oma paremuse aga maksma - esimese lõi Yaya Toure ja kuigi 74. minutil jäädi Eliquim Mangala teise kollase kaardi tõttu vähemusse, siis löödi kaks väravat veel. Oma järjekordse tabamuse lõi Frank Lampard ja lõppskoori vormistas Gael Clichy.

Viimased viis minutit mängis Manchesteri klubi lausa üheksakesi, sest meeskonnal olid vahetused tehtud ja vigastada sai kapten Vincent Kompany.

Southampton - Manchester City 0:3 (0:0)