Debrecenile suur võit, Morozov taas pingil

Igor Morozov (sinises) kohtumises Inglismaa vastu
Igor Morozov (sinises) kohtumises Inglismaa vastu Foto: Erik Prozes

Ungari jalgpalli kõrgliiga 16. ringis sai suureskoorilise võidu Igor Morozovi koduklubi Debrecen, kui Spartacus alistati koguni 5:0.

Debrecen pani Spartacule turmtule peale juba avaminutitest saadik, esimest väravat tuli oodata 12 minutit ja poolaja seis oli koguni 3:0. Teisel kolmveerandtunnil sai külalismeeskond ka kaks punast kaarti ja lõppskooriks ülikindel 5:0. Morozovit pingilt sisse ei vahetatud, vahendab Soccernet.ee.

Debrecen tõusis võiduga liigas 28 punktiga neljandale kohale. Liider Videoton on seni kaotanud vaid ühe mängu ning neil on koos juba 41 punkti.