Meerits ja Emmen said raske viigi

Mariel Gregor
Marko Meerits.
Marko Meerits. Foto: Rene Suurkaev

Jalgpallur Marko Meeritsa koduklubi Emmen mängis dramaatiiliselt 2:2 viiki Almere Cityga.

Kuigi jäädi juba 33. minutil kümnekesi, siis teisel poolajal suudeti vähemusest kaks väravat lüüa, kirjutab Soccernet.ee. Mängu lõpp läks aga totaalselt aia taha. Esmalt tõmbas Meerits vastaste ründaja maha ja Almere lõi esimesel üleminutil selle ka ära. Seejärel lubati veel kaks minutit hiljem ka viigistada. Meerits mängis traditsioonilised 90 minutit.

Emmen jätkab 16. vooru järel Hollandi esiliigas 29 punktiga viiendal positsioonil, tänane vastane Amere on 23 punktiga kümnes.