Chelsea teenis hooaja esimese kaotuse

Papiss Cisse väravad tõid Newcastle Unitedile väärt võidu
Papiss Cisse väravad tõid Newcastle Unitedile väärt võidu Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga liidermeeskond Londoni Chelsea teenis tänavuse hooaja esimese kaotuse, kui võõral väljakul jäädi 1:2 alla Newcastle Unitedile.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel lõi 57. minutil kohtumise avavärava Papiss Cisse, kes viis Newcastle’i juhtima. Sama mees oli täpne ka 11 minutit enne mängu lõppu. 81. minutil teenis Steven Taylor teise kollase kaardi ning jättis Unitedi vähemusse.

Kaks minutit hiljem õnnestus Chelseal üks tabamus tagasi lüüa, kui Cesc Fabregase söödu lükkas väravasse vanameister Didier Drogba. Rohkemaks Chelsea siiski suuteline ei olnud ning pikk kaotusteta seeria sai läbi.

Londoni klubil on nüüd 15 mängu järel kirjas 36 punkti ning tabelis ollakse endiselt esikohal. Mängu vähem pidanud Manchester Cityt edestatakse kuue silmaga.