Stoke lõi poolajaga Arsenali võrku kolm palli

Bojan ja Jonathan Walters tähistavad Stoke'i kolmandat tabamust
Bojan ja Jonathan Walters tähistavad Stoke'i kolmandat tabamust Foto: SCANPIX

Jalgpalli Inglismaa meistrivõistlustel sai hooaja kuuenda kaotuse Londoni Arsenal, kes jäi võõral väljakul 2:3 alla Stoke Cityle.

Stoke alustas võimsalt ning juba avaminutil mindi Peter Crouchi väravast juhtima. Poolajapausile mindi juba aga 3:0 eduseisul, kuna jala said valgeks ka Bojan Krkic ning Jonathan Walters.

Teisel kolmveerandtunnil õnnestus Arsenalil küll Santi Cazorla ja Aaron Ramsey tabamuste järel mängu tagasi tulla, kuid viigistada Londoni meeskond ei suutnud. 78. minutil teenis Arsenali mängumees Calum Chambers teise kollase kaardi ning jättis oma meeskonna lõpu eel vähemusse.

Liverpool ei suutnud enamat 0:0 viigist Sunderlandiga. Väravad jäid löömata ka Tottenhami ja Crystal Palace’i kohtumises.