Eesti saalihokikoondis alustas MMi kaotusega Šveitsile

Mariel Gregor
Saalihoki.
Saalihoki. Foto: Elmo Riig

Eesti meeste saalihokikoondis kohtus täna MMi avamängus Šveitsiga ja pidi vastu võtma 3:7 kaotuse.

Eesti meeskond jäi Šveitsi vastu kohe surve alla ning oli mängu teiseks minutiks juba 0:2 kaotusseisus. Vastased lisasid esimese kolmandiku lõpus veel ühe värava.

Teise kolmandiku alguses mängupilt tasakaalustus, kui peatselt tegid vastased lühikese ajaga veel kolm väravat ja Eesti jäi 0:6 kaotusseisu.

Seejärel jäi aga vastasmeeskond 2- minutiliste karistuste tõttu platsile 3 väljakumängijaga ning Eestil õnnestus kaotusseisu vähendada (Mats Tamme, söötja Jonas Thomsson).

Viimasel kolmandikul viskasid Eesti kasuks iluväravad Mats Tamme (söötja Kaspar Kallion) ja Kaspar Kallion (söötja Roman Pass). Šveits sai kirja ühe tabamuse, mis märgiti eestlaste omaväravaks.

Kohtumise parimaks Eesti poolelt tunnistati väravavaht Jarkko Saastamoinen.