MLSi finaal: Galaxy alistas Robbie Keane´i väravast lisaajal New Englandi

Mariel Gregor
Los Angeles Galaxy mängijad.
Los Angeles Galaxy mängijad. Foto: SCANPIX

USA jalgpalli profiliiga MLS-i karikas rändas rekordilise viienda tiitli võitnud Los Angeles Galaxyle, kes alistas lisaajale läinud finaalis 2:1 New England Revolutionit.

Finaal oli just Galaxy toetajatele ka eriti tähendusrikas, sest juba varem oli teada, et see jääb profikarjääri viimaseks mänguks legendaarsele Landon Donovanile, vahendab Soccernet.ee. Viimased kümme hooaega meeskonnas veetnud USA koondise läbi aegade suurim väravakütt tegi kaasa kõik 120 minutit ja oli värava löömisele väga lähedal.

Galaxy viis pärast küllaltki võimalustevaest avapoolaega teise kolmveerandtunni alguses ette Gyasi Zardes, kuid Chris Tierneyl õnnestus kümmekond minutit enne normaalaja lõppu viigistada. Lisaajal lõi aga võiduvärava põhihooaja parimaks mängijaks tunnistatud Robbie Keane.

Los Angeles Galaxy - New England Revolution 2:1 (0:0) (1:1)