Eesti U20 hokikoondis kohtus täna Tondiraba jäähallis II divisjoni A-grupi kohtumises Leeduga. Esimese veerandaja järel juhtis Leedu 3:2, teise veerandaja järel olid leedulaste edunumbrid 5:3, lõpuvile kõlades oli tablool skoor 6:4 Leedu kasuks.

Eesti koondise poolel tegid skoori Vadim Vasjonkin (1+1), Nikita Smirnov (1+1), Maksim Puzakov, Daniil Fursa (1+2). Leedulastest olid täpsed Simonas Gorelis (1+1), Paulius Gintautas (2+1), Vilius Krakauskas, Ilja Cetvertak ja Arturas Laukaitis (1+1). Ugnius Cizas andis kolm resultatiivset söötu.

Eesti koondis tegi mängus 40 ning Leedu 35 pealeviset. Mängu parimateks valiti mänguhetkel 11:34 vahetusest sisse tulnud väravavaht Daniil Seppenen, kelle tõrjete toel suutis meeskond 0:3 kaotusseisust mängu tagasi tulla. Leedu koondises oli parim kolm resultatiivsuspunkti kogunud Paulius Gintautas.

Teised reedesed mängud: Rumeenia - Holland 6:3 (2:1, 1:2, 3:0), Lõuna-Korea - Suurbritannia 4:5 GWS (1:0, 1:3, 2:1, 0:0, 0:1).

Tabeliseis nelja vooru järel: Suurbritannia 11, Leedu 8, Lõuna-Korea 6, Eesti 4, Rumeenia 4, Holland 3.

Täna toimuvad turniiri viimased mängud Tondiraba halli esimesel harjutusväljakul. kell 13:00 kohtuvad Rumeenia ja Lõuna-Korea, kell 16:30 Leedu ja Holland ning kell 20:00 Suurbritannia ja Eesti. Eesti koondise mängule piletimüüki ei toimu.