Manchester United võttis Liverpooli üle veenva võidu

Väravaautorid Robin van Persie, Juan Mata ja Wayne Rooney
Väravaautorid Robin van Persie, Juan Mata ja Wayne Rooney Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai kuuenda järjestikuse võidu Manchester United, kes oli koduväljakul 3:0 üle Liverpoolist.

United läks mängu juhtima 12. minutil, kui täpne oli kapten Wayne Rooney. Viis minutit enne poolaja lõppu kahekordistas kodumeeskonna edusiesu Juan Mata. Telekordused tõestasid, et hispaanalne oli antud olukorras suluseisus, kuid kohtunikel jäi reeglite rikkumine nägemata.

Teisel poolajal sai jala valgeks ka Robin van Persie. Taas tegi suurepärase esituse Manchesteri meeskonan väravavaht David De Gea, kes hiilgas mitme supertõrjega.