Lehtla alistas Eesti meistrivõistlustel Saue

Kadri Lehtla
Kadri Lehtla Foto: Margus Ansu

Laskejooksu Eesti meistrivõistlustel krooniti individuaaldistantsidel Eesti meistriteks Kadri Lehtla ja Roland Lessing.

Naiste 6 km laskejooksus tegi Lehtla nelja tiiru peale neli möödalasku (2+0+1+1) ja lõpetas ajaga 31.36, edestades napilt koondise liidrit Eveli Sauet – viis möödalasku (0+1+2+2) teinud Saue kaotas Lehtlale üheksa sekundiga.

Iga möödalask andis 30 sekundilise trahvi.

Kolmanda koha sai kuuel lasul (0+3+1+2) eksinud Elisabeth Juudas (lõpuaeg 34.17) ning esimesena jäi medalita koguni kümme möödalasku (4+1+5+0) teinud Sirli Hanni.

Meeste 7 km laskejooksus oli kiireim kolmel lasul (2+0+0+1) eksinud Roland Lessing, kes lõpetas ajaga 29.37. Hõbemedali võitis ajaga 31.08 finišeerinud Priit Viks, kes teenis viis 30-sekundilist karistust (0+1+2+2).

Kolmanda koha sai üheksa möödalasku (1+3+2+3) teinud Daniil Steptšenko (lõpuaeg 32.32). Esimesena jäi medalita kaheksal lasul eksinud Priit Narusk (32.55).