Tiitlikaitsja sai Hispaanias aasta esimese kodukaotuse

Madridi Atletico mängijad Mario Mandžukic (vasakul) ja Koke.
Madridi Atletico mängijad Mario Mandžukic (vasakul) ja Koke. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Hispaania kõrgliigas ei õnnestunud tiitlikaitsjal Madridi Atleticol tervet 2014. aastat koduväljakul kaotuseta püsida - eile õhtul tuli tunnistada Villarreali 1:0 paremust.

Villarrealile jäeti juba avapoolaja lõpus andmata penalti, kui Gabi Fernandez mängis karistusalas selgelt käega. Teisel poolajal jättis kohtunik lugemata Atletico ründaja Mario Mandžukici värava, nähes eelnenud olukorras määrusterikkumist. Võiduvärav sündis kuus minutit enne mängu lõppu, autoriks Luciano Vietto.

Enne eilset kodus 26 mängu järjest kaotuseta püsinud Atletico jääb nüüd kolmandal kohal olles liigatabeli liidrist Madridi Realist maha juba seitsme punktiga. Samuti lasti käest võimalus jõuda lähemale Barcelonale, kes viigistas laupäeval Getafega 0:0.