Meistrite liiga loos viis taas vastamisi Man City ja Barcelona

Meistrite liiga.
Meistrite liiga. Foto: SCANPIX

Euroopa jalgpalli Meistrite liigas selgusid täna kaheksandikfinaalide paarid. Nagu eelmisel hooajal, viis loos taas kokku Manchester City ja Barcelona. Eelmisel hooajal jäi kahe mängu kokkuvõttes 4:1 peale Barcelona. Põnevuspaari moodustavad ka PSG ja Chelsea, kes kohtusid eelmisel hooajal veerandfinaalis, kus Chelsea võitis tänu võõrsil löödud väravatele. Londoni Arsenali peatreener Arsene Wenger saab mõõtu võtta oma endiselt koduklubilt AS Monacolt, tiitlikaitsja Madridi Real on sarnaselt eelmise hooaja kaheksandikfinaalile jälle vastamisi Schalkega, keda tookord võideti kahe mängu kokkuvõttes koguni 9:2. Kevadine finalist Madridi Atletico kohtub Leverkuseni Bayeriga.

Kaheksandikfinaalide avakohtumised peetakse 17. ja 18. ning 24. ja 25. veebruaril, kordusmängud 10. ja 11. ning 17. ja 18. märtsil. Esimesena märgitud meeskond peab esiemse mängu kodus.

Basel - Porto

Loosimisprotseduur on kohe algamas, ülekannet on võimalik otsepildis vaadata SIIT.

Tavapäraselt kulub alguses kümmekond minutit tervitussõnadele ja loosimisprotseduuri selgitamisele

Loosimine on alanud!

David Luiz saab mängida endise koduklubi vastu, vastamisi Inglismaa ja Prantsusmaa liiga hetkeliidrid. Mullu kohtuti veerandfinaalis ja edasi läks Chelsea.

Cityl ei ole ka seekord Meistrite liigas loosiõnne!

Kevadine finalist Atletico võib loosiga üsnagi rahul olla

Torino Juventus - Dortmundi Borussia

Donetski Šahtar - Müncheni Bayern

Kõige kergendunumalt hingab praegu kindlasti Arsenal

Londoni Arsenal - Monaco

Arsene Wenger soovis enne loosimist kohtuda just Monacoga ja saigi oma tahtmise

Põnevaimad paarid on kahtlemata kaks esimest, PSG-Chelsea ja Man City - Barcelona, aga palju põnevust on ka paaris Juventus-Dortmund.

Alagruppide võitjad ehk asetatud meeskonnad:

Madridi Atletico, Madridi Real, AS Monaco, Dortmundi Borussia, Müncheni Bayern, Barcelona, Londoni Chelsea, Porto

Alagruppide teised ehk asetamata meeskonnad:

Torino Juventus, Basel, Leverkuseni Bayer, Londoni Arsenal, Manchester City, Paris Saint-Germain, Schalke 04, Donetski Šahtar

Loosimisel ei saa reglemendi kohaselt omavahel kokku minna samas alagrupis mänginud meeskonnad, samuti sama riigi meeskonnad.