Southamptoni kriis jätkus ka kolmanda liiga klubi vastu

Sheffield Unitedi mängijad
Sheffield Unitedi mängijad Foto: SCANPIX

Inglismaa liigakarikas on käes veerandfinaalide aeg ning konkurentsist lanes Southampton, kes jäi 0:1 alla Sheffield Unitedile.

Southampton alustas Premier League'i hooaega ülihästi ning oli pikalt teisel positsioonil, kuid nüüd on liigas viimased neli mängu kaotatud. Eile ei läinud paremini ning Mark McNulty 63. minuti tabamusest jäädi tugevuselt kolmandas liigas pallivale Sheffield Unitedile alla, vahendab Soccernet.ee.

Kindlamalt käis meistrivõistluste liidri, Chelsea, käsi. Esiliigas mängivale Derby Countyle löödi kindlalt kolm väravat, endale lubati lüüa vaid üks.

Kohtumist jäi varjutama aga Kurt Zouma võik vigastus, mille järel ta avapoolaja üleminutitel koguni neli minutit liikumatult maas arstide hoole all lebas ning lõpuks sooja aplausi saatel kanderaamil minema toimetati.