Postimees Itaalias: Tartu Bigbank kaotas eurosarjas Ravennale

Mariel Gregor
Tartu Bigbanki ja Ravenna kohtumine.
Tartu Bigbanki ja Ravenna kohtumine. Foto: Mariel Gregor

Tartu Bigbanki võrkpallimeeskond kohtus täna CEV Challenge Cupi 1/16-finaali kordusmängus Itaalia klubi CMC Ravennaga ja kaotas 0:3 ning langes konkurentsist. Geimides saadi vastavalt 22, 26 ja 20 punkti. Taavi Nõmmistult 24 punkti (+18).

Samas sarjas pidas täna kordusmängu ka Tallinna Selver, kui Kreeka klubile Alexandroupolise Ethnikos kaotati 0:3. Sama skooriga jäädi kreeklastele alla ka avamängus. Vaata statistikat!

Mängu käik (Ravenna - Tartu Bigbank):

Mäng on õige pea algamas!

Samas sarjas pidas täna kordusmängu ka Tallinna Selver, kui Kreeka klubile Alexandroupolise Ethnikos kaotati 0:3. Sama skooriga jäädi kreeklastele alla ka avamängus. Selle kohtumise statistikat näeb SIIT.

Meeskonnad tulevad väljakule. Avamängus saadi Itaalia liigas seitsmendal kohal olevalt meeskonnalt kindel 0:3 kaotus. Seega vajatakse edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel tuleb võita ka kuldne geim.

5:7

Ravenna poolel toob mitu punkti järjest 2.17 pikk brasiillane Renan, kes avakohtumises kaasa ei teinud

21:19

Koumentakis läbi Tartu bloki, Nõmmistu lööb järgmisel rünnakul taas blokist auti

25:22

Ravenna võidab pika pallivahetuse ja avageimi. Avageimis oli tartlaste mäng igati korralik, kui servivead välja arvata. Nõmmistu tõi avageimis 10 punkti

28:26

Renani rünnak lõpetab teise geimi ja Ravenna juhib 2:0 ja Tartu edasipääsuvõimalused on kadunud. Ka selles geimis näitasid tartlased väga südi mängu, eriti geimi teises pooles. Ravenna poolel otsustas geimi lõpu ülipikk Renan, kes tõi viimased neli punkti. Nõmmistu arvel kahe geimiga 19 punkti

12:8

Tähe rünnakust jõuab Tartu taas kahe punkti kaugusele, ent Cebulj toob Ravennale kaks punkti järjest ja Ojamets on taaskord sunnitud minutilist mõtlemisaega kasutama

13:9

Treial tempost, ent seejärel ei suudeta Renanile blokki ette ehitada ja 2.17 pikk brasiillane lööb taas palli meie poolele maha

14:10

Nõmmistu kolmese bloki vahelt

15:13

Renan eksib ka viimaks, ent punktid Ravennale tulemata ei jää - Cebulj lööb palli maha

15:14

Topalovi serv jääb Ravennale püüdmatuks

15:15

Renan lööb palli pikaks ja tablool viik

18:15

Renani rünnakute kõrgus on meie meeste jaoks liig mis liig..

25:20

Tartu Bigbank kaotas seega ka korduskohtumise 0:3 ja langes Challenge Cupil konkurentsist nagu ka Tallinna Selver.

Mängu eel:

Avamängus saadi Itaalia liigas seitsmendal kohal olevalt meeskonnalt kindel 0:3 kaotus. Seega vajatakse edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ja seejärel tuleb võita ka kuldne geim. Punktiskoori saab jälgida SIIT.

Pala Credito di Romagna spordihallis käib Ravenna klubi mänedžeri andmeil meeskonna liigamängudel keskmiselt 3000 pealtvaatajat. Eurosarjas olevat publiku huvi leigem ja pealtvaatajaid on saalis olnud 1000 ringis.

Samas sarjas kaotas avamängu 0:3 ka Tallinna Selver, kui alla jäädi Kreeka klubile Alexandroupolise Ethnikos. Selver alustab tänast kordusmängu Kreekas kell 19.00. Punktiskoori saab jälgida SIIT.