Kuivalt kaotanud Selver ei saanud Ethnikoselt kahe mänguga ainsatki geimi

Tallinna Selver kohtus eurosarjas Kreeka meeskonna Alexandroupolise Ethnikosega. Foto: Sander Ilvest

Tallinna Selveri võrkpallimeeskond tunnistas Euroopa tugevuselt kolmanda karikasarja Challenge Cupi 1/16 finaali kordusmängus Kreeka meeskonna Alexandroupolise Ethnikose ülekaalu, kui sarnaselt avavaatusele tänases võõrsil peetud vastasseisus geimivõiduni ei jõutudki, vahendab volley.ee.

Selver kogus tasavägiseks kujunenud teises geimis 23 punkti, millega kadus ka teoreetiline võimalus pääseda järgmisse ringi.  Esimeses ja kolmandas geimis saavutati vastavalt 19 ja 20 punkti. Lincoln Williams kogus Eesti võistkonna resultatiivseimana 14 punkti. Reimo Rannar lisas külalisvõistkonnale 9 ja Denis Losnikov 7 punkti. Vastuvõtul kindlamalt tegutsenud (54%-44%) Selver jäi kreeklastele selgelt alla rünnakuefektiivsuses (42%-51%). Samuti koguti sulustamisega võõrustajatest koguni kaheksa punkti vähem (4-12).

Hooaega Euroopa tugevuselt teises karikasarjas CEV Cupil alustanud Selver jäi esimeses ringis kahel korral alla Soome valitsevale meistrile Sastamala VaLePa-le.