Selgus Madridi Reali konkurent heitluses maailma parima jalgpalliklubi tiitlile

San Lorenzo mängijad tähistamas finaali jõudmist.
San Lorenzo mängijad tähistamas finaali jõudmist. Foto: SCANPIX

Jalgpalliklubide MMil esimesena finaali jõudnud valitsev Meistrite liiga võitja Madridi Real sai eile õhtul teada ka oma vastase esikohamänguks. Real kohtub klubide MMi finaalis Argentina meeskonnaga San Lorenzo.

Argentina klubi San Lorenzo alistas poolfinaalis lisaaja järel 2:1 Uus-Meremaa meeskonna Auckland City.

Esimese poolaja lisaminutitel viis Pablo Cesar Barrientos San Lorenzo juhtima, kuid  67. Minutil viigistas Angel Luis Berlanga matši seisu. Lisaajal tõi argentiinlastele võidu Mauro Matose tabamus.

Real oli poolfinaalis 4:0 üle olnud Mehhiko klubist Cruz Azul.

Klubide MMi peetakse alates 2005. aastast ja Real osaleb turniiril esmakordselt. Kõige edukamad meeskonnad on olnud FC Barcelona ja Corinthians kahe tiitliga.