Poolajaga 30 punkti visanud Durant sai vigastada

Kevin Durant sai taas vigastada
Kevin Durant sai taas vigastada Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA peeti neljapäevane keskne kohtumine Oaklandis, kus sealne Golden State Warriors lõpetas 114:109 võiduga Oklahoma City Thunderi seitsmemängulise võitudeseeria.

Pärast jalaoperatsioonist tingitud vigastuspausi tänavusel hooajal alles kaheksandat kohtumist kaasa teinud Thunderi staar Kevin Durant viskas avapoolajal 19 minutiga koguni 30 punkti, kuid astus enne vaheaega vastase jalale, väänas hüppeliigest ja mängu enam ei naasnud, vahendab ERR Sport.

Durantist sai sellega esimene mängija pärast aastat 1976, kes suutnud vähem kui 20 minutiga visata vähemalt 30 punkti.