Nurger aitas koduklubi vinge võiduni

Rauno Nurger Eesti U20 koondise särgis
Rauno Nurger Eesti U20 koondise särgis Foto: Toomas Huik

Eesti korvpallikoondislase Rauno Nurgeri ülikool Wichita State sai USA üliõpilasliigas vinge võidu, kui tänu viimase hetke spurdile mängiti koduplatsil 53:52 (24:25) üle Alabama.

Kusjuures võidu teeb seda magusamaks teadmine, et veel neli ja pool minutit enne kohtumise lõppu oli noore eestlase koduklubi koguni 11-punktilises kaotusseisus, vahendab basket.ee.

Wichita State’i tänavuse hooaja kaheksandas võidusmängus pääses seitsmeks minutiks platsile ka Nurger, kes tabas selle aja jooksul ühe kahepunktiviske ja tegi ka ühe vaheltlõike.

Võitjate parimateks kerkisid Darius Carter ja Ron Baker, kes tõid vastavalt 16 ja 14 punkti. Kaotajate tulemuslikumana kogusid Levi Randolph ja Shannon Hale 13 silma.