Augsburgile magus võit, Dortmund kaotas taas

Ragnar Klavan (paremal).
Ragnar Klavan (paremal). Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai täna võidulisa Ragnar Klavani tööandja Augsburg. Koduväljakul alistati 2:1 oma lähirivaal Mönchengladbachi Borussia.

Augsbur jäi juba kolmandal minutil kaotusseisu, kui penalti realiseeris Max Kruse. Poolajapausile mindi aga viigiseisul, kuna Augsburgi eest sai värava kirja Markus Feulner. Teisel poolajal lõi võiduvärava Raul Marcelo Bobadilla. Klavan viibis väljakul terve kohtumise vältel.

Liigatabelis hoiab Augsburg 27 punktiga kuuendat kohta. Mönchengladbach on samade punktide juures neljas.

Endiselt käib kehvalt Dortmundi Borussia käsi. Täna jäädi võõral väljakul 1:2 alla Bremeni Werderile. Võitjate kasuks lõid värava Davie Selke ja Fin Bartels. Dortmundi tabamuse autor oli Mats Hummels.

Dortmund on 17 vooruga kogunud 15 punkti ning hoiab tabelis eelviimast kohta. Eriti halvasti mängitakse võõrsil, kus üheksast mängust on kaotatud seitse.