Madridi Real tuli oodatud võiduga klubide maailmameistriks

Madridi Real.
Madridi Real. Foto: SCANPIX

Jalgpalliklubide maailmameistrivõistluste finaalis võttis San Lorenzo üle küll mõneti tagasihoidliku, kuid kindla 2:0 võidu Real Madrid.

Enne finaali oli sisuliselt võitja teada, sest Real oli ülisuur soosik, ainsana oodati lõppseisu ja seda, mitu Real lööb. Real lõi mõlemal poolajal ühe. Avakolmveerandtunni lõpus pääses peaga löögile meeskonna keskkaitsja ning suurtes mängudes tähtsaid väravaid löönud Sergio Ramos, kes oli ka täna kindel, vahendas Soccernet.ee.

Oma finaaliväravate kogusse lisas pärast vaheaega järjekordse tabamuse maailma kalleim jalgpallur Gareth Bale, kui läbi San Lorenzo väravavahi tõrje palli võrku saatis.

Turniiril jäi seega väravata klubi suurim staar ja valitsev maailma parim jalgpallur Cristiano Ronaldo, kes küll üritas, aga pidi ikkagi kuivale jääma.