Itaalia liiga põnevuslahingus jäid väravad löömata

AC Milani ja Roma mäng.
AC Milani ja Roma mäng. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalli kõrgliigas toimus pühapäeval kaks mängu - eeldatavas põnevusetenduses Roma ja AC Milani vahel aga väravaid ei löödud.

Kuigi skoor jäi 0:0, siis põnevust siiski jagus ja välkusid ka erinevat värvi kaardid. Lisaks kaheksale hoiatuskaardile teenis kollase kahel korral Pablo Armero ning seetõttu oli Roma viimased 20 minutit väljakul ühe mehega enamuses, kuid seda ära kasutada ei suudetud, vahendas Soccernet.ee.

Varem toimunud Sassuolo ja Cesena mängus aga löödi väravaid. Juhtuma hakkas seal samuti 70. minutil, kui Simone Zaza penaltist läks Sassuolo juhtima. Neljanda üleminutini oldigi võidupunktides kinni, kuid siis suutis Ze Eduardo seisu viigistada.