Kalev/Cramo alistas väga raskes pronksimängus TTÜ

Rakveres toimuval korvpalli karikavõistluste finaalturniiril alistas Kalev/Cramo pronksimängus TTÜ meeskonna. TTÜ osutas favoriitidele tugevat vastupanu ning poolajapausile mindi punktises eduseisus. Lõpuks pani Kalev oma raskekahurväe mängu ning võttis 88:74 võidu.

Kalevi parimana viskas EJ Singler 22 punkti. Gregor Arbet panustas võitu 14 punkti. Hea esituse ka 12 punkti kogunud Sten Olmre. TTÜ kasuks viskas Joonas Järveläinen 20 punkti.

-

TTÜ algviisik: Kiur Akenpärg, Jaan Puidet, Kristjan Makke, Mooses Kaja, Joonas Järveläinen

-

Kalev/Cramo algviisik: Sten Olmre, Martin Dorbek, Gregor Arbet, Kristjan Kitsing, Mindaugas Kupsas

41:42

Jaan Puidet on TTÜ kasuks visanud üheksa punkti. Kristjan Makke arvel on kaheksa punkti. Kalevi parimana on Sten Olmre visanud üheksa punkti

64:57

Kalev läks viimasele veerandile tugeva viisikuga: Scott Machado, Gregor Arbet, Frank Elegar, Rolands Freimanis, EJ Singler

88:74

Eile toimunud poolfinaalis kaotas TTÜ kindlalt 61:84 Tartu Rockile. Õhtuses mängus valmistas aga suurüllatuse Rakvere Tarvas, kes oli 74:73 üle valitsevast Eesti meistrist Kalev/Cramost. Kalevi jaoks oli eilne päev üsna eriskummaline, kuna maha peeti kaks mängu – lisaks karika poolfinaalile võideti pärastlõunal VTB Ühisliigas Riia VEFi.