Seitsmenda üleminuti värav tõi Liverpoolile väärt viigi

Martin Skrtel
Martin Skrtel Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga vooru keskses kohtumises mängis Liverpool koduplatsil Arsenaliga 2:2 viiki.

Sel hooajal üldiselt kesiselt esinenud Liverpool oli täna justkui uuesti sündinud ning näidati üles kõvasti aktiivsust. Avapoolaja normaalaja viimasel minutil suudeti lõpuks ka väravalukk murda, kui meeskonna viis ette Coutinho. See seis aga kaua ei püsinud, sest kohe vasturünnakul Arsenal karistuslöögi järel viigistas, kui õhus hüppas Martin Skrteli ära Mathieu Debuchy, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal oli endiselt üritavam pool kodumeeskond, kuid vastu mängukäiku lõi Olivier Giroud külalised ette. Juhtuma hakkas aga lisaminutitel, mida anti tänu Skrteli pikale vigastuspausile koguni üheksa tükki ja seitsmendal üleminutil suutiski Liverpool viigistada ning lööjaks ei keegi muu kui slovakk ise.