Rooney kaks väravat vedasid ManU võidule, City alistas West Bromwichi

Kaks väravat löönud Wayne Rooney.
Kaks väravat löönud Wayne Rooney. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas mängiti täna pärast jõulupausi taas liigakohtumisi ja tabeli esikolmikusse mahtuvad Manchester United ja Manchester City said mõlemad võidud.

ManU võõrustas kodus Newcastle Unitedit ja sai kirja 3:1 võidu. Kodumeeskond pääses juhtima 23. minutil, kui täpne oli Wayne Rooney. 36. minutil lõi Rooney oma teisegi värava ja Robin van Persie viis Unitedi 53. minutil juba 3:0 juhtima. Newcastle'i auvärava lõi 87. minutil Papiss Cisse, kes realiseeris penalti.

ManCity alistas omakorda võõrsil 3:1 West Bromwich Albioni. Võitjate eest skoorisid Fernando, penalti realiseerinud Yaya Toure ning David Silva, West Bromi poolt sai jala valgeks Ideye Brown.