Alexis Sanchez (vasakul) ei suutnud Robert Greeni penealtipunktilt üle mängida.
Alexis Sanchez (vasakul) ei suutnud Robert Greeni penealtipunktilt üle mängida. Foto: SCANPIX

Londoni Arsenal alistas eile Inglismaa kõrgliigas 2:1 QPRi, kuid Arsenali võit oleks võinud olla ka suurem, kuna 9. minutil ei suutnud Alexis Sanchez realiseerida penaltit.

QPRi väravas tegi head tööd Robert Green, kui ta hüppas õigele poole ning tõrjus Sancheze löögi. Siiski ei saa Green kogu au endale võtta, kuna QPRi mängumees Eduardo Vargas andis väravavahile näpunäiteid ja näitas kummale poole Sanchez palli saadab. Vargasel oligi õigus ning nii suutis Green penalti tõrjuda.

Sanchez ja Vargas mängivad teatavasti koos Tšiili koondises ning Eurospordi teatel on mehed ka head sõbrad. Sanchez jõudis selles kohtumises siiski väravani, kui ta sai tabamuse kirja 37. minutil.