Kalev/Cramo sai Ühisliigas Saratovi Avtodorilt kindla kaotuse

Kalev/Cramo korvpallimeeskond kaotas Ühisliigas Saratovi Avtodorile kodusaalis 77:91. Kui poolaja võitsid külalised punktiga, siis teisel poolajal venitati eduseis kohati juba üle 15 punkti. Kalevi parimana viskas Rolands Freimanis 24 punkti ja võttis kaheksa lauapalli, E. J. Singleri arvele jäi 18 punkti. Avtodori resultatiivseim oli Courtney Fortson 18 punktiga.

Võiduga läks Avtodor ka liigatabelis Kalevist mööda, olles nüüd kuue võidu ja seitsme kaotusega kaheksas. Kalev jätkab viie võidu ja kaheksa kaotusega üheksandal kohal, sama palju võite-kaotusi on tabelis ka Volgogradi Krasnõi Oktjabril.

Kalev/Cramo - Saratovi Avtodor 77:91

Kalev: Freimanis 24 p + 8 lp, Singler 18 p, Arbet 14 p, Machado 9 p + 8 rs, Elegar 5 p + 16 lp, Veideman 5 p, Keedus 2 p

Avtodor: Fortson 18 p + 10 rs, Vzdõhalin 17 p, Peterson 16 p + 14 lp, Fesenko 14 p, Chappell 11 p, Downs 11 p, Glazunov 2 p, Makijev 2 p

9:22

Avtodori tagamängija Vzdõhalkin tabab üle Arbeti käe kolmese, Varrak võtab mõtlemisaja

15:24

Arbet jääb õnnega pooleks korvi alla täiesti üksi ja Elegar leiab ta sööduga üles

18:24

Arbetilt tabav kaugvise ja Avtodor võtab minutilise mõtlemisaja, veerandaja lõpuni 1.05

24:26

Machado ja Veidemani terava mängu tulemusena jõuab Kalev nelja punkti kaugusele, siis on ründelauas agressiivne Freimanis ning vahe vaid kaks silma ja taas time-out

32:29

Kalevlased käivad isuga ründelauas ja mitmendal üritusel leiab pall korvi Singleri viskest

34:29

Taas Singler, seekord korvi alt, Avtodori peatreener võtam taas mõtlemisaja

34:29

Seni pole Avtodori uusim täiendus, 215 cm pikkune Kõrõlõ Fesenko Kalevi vastu palju pahandust teinud, tema arvel 3 punkti ja 4 lauapalli

34:37

Ja justkui eelneva jutu tõenduseks toob Fesenko vabavisetest kaks silma juurde

37:37

Freimanise kaugvise toob tabloole viigi

37:37

Kalevlased tegutsevad väga meeskondlikult, pall liigub hästi, lauavõitluses osaletakse innukalt..

42:43

Poolaja lõpetab Avtodori leegionäri korv poolaja lõpusenkundil

42:43

Statistikat. Kalevi parimana on Freimanis visanud 14 punkti, Arbeti arvel on 12 punkti. Lauavõitluses on Kalev peal 25 - 18. Kalev on tabanud 6, Avtodor 3 kolmest.

48:55

Taas on Avtodor väikese vahespurdi teinud, Varrak võtab time-outi, kui veerandaja lõpuni jääb 4.42

49:57

Elegar teenib korvialuses võitluses Fesenko vastu vabavisked. Ukrainlane saab oma neljanda vea. Elegar tabab ühe vabaviske

58:72

Nüüd on vastased hakanud kaugemalt hästi tabama. Kolmene Petersonilt. Kalevlased ei suuda korduvalt viskelegi jõuda ja pall söödetakse lihtsalt auti

61:72

Veidemani korv lõpetab veerandaja

61:72

Algas neljas veerandaeg!

64:81

Kalevi kaotusseis aina suureneb..time-out Varraku poolt, kui neljandat veerandaega on mängida 7.26. Machado tegutsemine on täna üsna kehvapoolne, mängujuht eksib tihti söötudega.

67:81

SInglerilt kolmene

70:83

Machado korvi alt

72:85

Vahe on juba pikalt kümne piirimail püsinud ja hetkel ei tundu, et Kalev leiaks lisakäigu, et see tagasi mängida. Neljanda veerandaja lõpuni 2 minutit

77:88

Fortson toob veel Avtodorile punkti

77:91

Mäng läbi!

Kalevil on eelmisest nädalast selja taga võit Riia VEFi üle, enne tänast ollakse tabelis kaheksandal kohal. Avtodori meeskond on omakorda võitnud detsembrikuus peetud kõik kolm ühisliiga mängu ning hetkel paiknetakse täpselt Cramo järel üheksandal kohal.