Tabelijuht Londoni Chelsea kaotas Inglismaal punkte

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas mängisid tabeliliider Londoni Chelsea ja neljandal kohal olev Southampton 1:1 viiki.

Kodumeeskond Southampton asus kohtumist juhtima 17. minutil, kui Sadio Mane pääses Thibaut Courtois'ga silmitsi ja saatis palli kindlalt võrku. Chelsea viigistas aga avapoolaja lisaminutitel, kui soolorünnaku lõpetas täpse löögiga Eden Hazard. 88. minutil jäi Southampton ka veel kümnekesi, kui teise kollase kaardiga eemaldati poolkaitsja Morgan Schneiderlin, ent Chelsea ei suutnud allesjäänud mänguminutite jooksul arvulist ülekaalu ära kasutada.

Liidrina jätkaval Chelseal on tabelis 46 punkti, kodus Burnleyga kohtuv Manchester City võib võidu korral jõuda neist vaid ühe punkti kaugusel. Kolmas on 36 punktiga Manchester United ja neljas 33 punktiga Southampton.