Manchester United leppis uue aasta esimeses mängus viigiga

Jalgpalli Inglismaa kõrgliigas mängisid Manchester United ja Stoke City 2015. aasta esimeses kohtumises 1:1 viiki.

Kodumeeskond Stoke asus juba teisel minutil juhtima, kui värava lõi nooruses Unitedi ridadesse kuulunud keskkaitsja Ryan Shawcross. United viigistas aga 26. minutil, kui nurgalöögi järel lükkas mõnelt meetrilt palli võrku Radamel Falcao.

Viigipunkt lubab Unitedil jätkata teiste tänaste mängude tulemustest sõltumatult tabeli kolmandal real, sest nende lähimatel jälitajatel Southamptonil ja Londoni Arsenalil on mõlemal neli punkti vähem. Manchester Cityst jääb United maha kuue ja Londoni Chelseast üheksa punktiga, kuid City saab täna veel kodus Sunderlandi ja Chelsea võõrsil Tottenhami vastu punktiarvet kasvatama.