Madridi Reali pikk võiduseeria sai lõpu

Valencia mängijad (valges) rõõmustamas kohtumises Madridi Reali vastu.
Valencia mängijad (valges) rõõmustamas kohtumises Madridi Reali vastu. Foto: SCANPIX

22 kohtumist järjest võitnud Madridi Reali jalgpalliklubi imeline seeria sai täna ametliku lõpu, kui Hispaania liiga kohtumises kaotati Valenciale.

Võõrsil mänginud Real asus kohtumist 14. minutil juhtima, kui Cristiano Ronaldo realiseeris penalti. 52. minutil suutis Antonio Barragan aga kohtumise viigistada ja 65. minuti Nicolas Otamendi tabamus tõi Valenciale 2:1 võidu.

Real hoiab turniiritabelis 39 punktiga ikka esikohta. Teisel positsioonil on FC Barcelona 38 silmaga. Ühe kohtumise rohkem pidanud Madridi Atletico on 38 punktiga kolmas.