Kalev/Cramo kaotas kodusaalis Kaasani Unicsile

Kalev/Cramo ja Kaasani Unicsi kohtumine.
Kalev/Cramo ja Kaasani Unicsi kohtumine. Foto: Sander Ilvest

Korvpalli valitseva Eesti meistri Kalev/Cramo raske mängugraafik jätkus täna, kui VTB Ühisliiga raames mängiti Venemaa tippklubi Kaasani Unicsiga ning teeniti kaotus. Avapoolaja järel oli Kalev vaid 47:51 kaotusseisus, kohtumise lõpuks oli tablool aga seis 69:84. Võitjate parimana viskas Keith Langford 24 punkti, Kalevi suurimaks korvikütiks oli 19 silmaga Rolands Freimanis.

Mängu käik (Kalev/Cramo - Unics):

Kalev/Cramo ja Kaasani Unicsi kohtumine on viie minuti pärast algamas.

Kaasani klubi on ühisliigas hetkel neljandal kohal, Kalevi leiab üheksandalt realt.

11:7

Veidemani keskpositsiooni vise ja kiirrünnak annavad kodumeeskonnale neljapunktilise edu, seni saab Kalev kenasti hakkama

13:13

Langford viigistab vabavisetst

17:13

Kalevi järjekordse kiirrünnaku järel Eesti meisterklubi peal 17:13. Time-out, veerandaja lõpun 3.41

32:34

Škele ja Machado näitavad publikule akrobaatilisi oskusi ja tabavad järjest ilukrove,e nt vastastel on kõigele vastus olemas..time-out, teise veerandaja lõpuni 2.25

37:41

Kalevi edukaim on 9 punktiga Rolands Freimanis. Unicsile on Langford juba toonud 19 punkti. Lauavõitluses juhib Kalev 17-12.

37:41

Kolmas veerandaeg:

39:43

Machado toob korvi alt kaks punkti, ent Sokolov vastab tabavate vabavisetega

41:48

Unics on väikese vahespurdi teinud ja Alar Varrak vütab aja maha, veerandaega mängida 7 minutit

41:48

Keedus teeb oma kolmanda isikliku vea, Kalevile on see sel veerandajal juba viies

Mäng on lõppenud

Kalevil on seoses Kaasani meeskonnaga positiivsed mälestused möödunud hooajast, kui Unicsit 60:57 võideti. Samal ajal on Kalevil aga probleeme vigastustega ning pole kindel, mil määral saavad täna meeskonda abistada Frank Elegar, EJ Singler, Gregor Arbet ja Martin Dorbek. Kindlasti jääb eemale meniskioperatsioonil käinud Sten Olmre.

Kaasani Unics tegi tänavu kaasa ka Euroliigas, kuid jäi seal kõige napimalt 16 parema hulgast välja.  Unicsi saldoks Euroopa tugevaimas sarjas jäi viis võitu ja viis kaotust.

VTB Ühisliigas on Unicsil kirjas kaheksa võitu ja neli kaotust, mis annab neile tabelis neljanda koha. Kalev hoiab 16 meeskonna arvestuses igati viisakat üheksandat positsiooni. Eesti meistritel on kirjas viis võitu ja kaheksa kaotust.