Patrail ja Kadetten võitsid üliraskes mängus superkarika

Mait Patrail (paremalt), Rares Jurca ja Björgvig Gustavsson juubeldavad superkarika võidu järel. Foto: handballshl.ch

Eesti parimal käsipalluril Mait Patrailil ja Schaffhauseni Kadettenil on hooaja esimene tiitel juba taskus.

Gossaus peetud Šveitsi superkarikafinaalis alistas Kadetten teisel lisaajal Winterthuri Pfadi 39:37. Eesti koondise tagamängija viskas kõik oma 7 väravat mängust.

Kadetten juhtis 15. minutil 9:6, kuid kaotas poolaja 13:15 ja leidis end 39. minutil kaotusseisust 16:20. Valitsev Šveitsi meister oli normaalaja lõpus tagaajaja rollis 23:25, kuid suutis viigistada 27:27.

Ka lisajal jäi Kadetten taha 27:29, kuid seis 32:32 viis kohtumise teisele lisaajale. 75. minutil oli Kadetten jälle kaotusseisus 33:35, kuid neli vastuseta väravat tagasid turvalise edu ja võidu 39:37.