Eesti saalijalgpallurid kaotasid Gruusiale

Eesti saalijalgpallikoondis.
Eesti saalijalgpallikoondis. Foto: EJL

Eesti saalijalgpallikoondis alustas Kaunases toimuvat Euroopa meistrivõistluste eelringi turniiri, kus kohtuti Gruusiaga, kellele kaotati 3:6.

Gruusia alustas mängu maruliselt, asudes juba kahe minutiga 2:0 juhtima. Eesti hakkas vastumängu pakkuma alles pärast 0:3 taha jäämist. Poolajavileks oli kaotusseis aga juba neljaväravaline, vahendas Eesti Jalgpalli Liit.

Teisel poolaeg oli mäng siiski võrdsem: Maksim Aleksejev, Martin Taska ja Kristjan Paapsi lõid ka Eesti kasuks väravaid ja kuigi Eesti kaotas mängu 3:6, siis väikese lohutusena võitsime teise poolaja 3:2.

Lisaks Gruusiale on Eesti vastasteks veel Leedu ja Šveits. Edasi järgmisesse ringi pääseb vaid alagrupi võitja.