Flora alistas vähemusse jäänud Infoneti

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Sel nädalavahetusel toimub jalgpalli halliturniiride A ja B osavõistluse II voor. Ainsas reedeses mängus alistas Tallinna FC Flora FC Infoneti 3:0.

Kümneminutilise mängu järel niitis Infoneti puurilukk Mihhail Lavrentjev maha Flora ründaja Rauno Alliku, saades kohtunikult korralduse riietusruumi suunduda. Järgnenud penalti realiseeris Markus Jürgenson. vahendas Soccernet.ee.

Vaid kaheksa minutit hiljem suurendas Joseph Saliste külmavereliselt Flora eduseisu, lahendades üks-ühele olukorra Infoneti puuri asunud Maksim Zelentsoviga. Punkti pani i-le Gert Kams teise poolaja keskel.

Kahjuks sai avapoolajal vigastada Mihkel Ainsalu, kes pidi homme liituma Eesti U-21 koondisega. Vigastuse tõsidus ei ole veel teada.