Chelsea sai 5:0 võidu, kolm punkti ka Manchester Unitedile

Oscar (paremal) ja Diego Costa lõid kahe peale neli väravat
Oscar (paremal) ja Diego Costa lõid kahe peale neli väravat Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas tegi võimsa esituse liider Chelsea, kes oli võõral väljakul 5:0 üle Swansea Cityst.

Chelsea pani asjad paika juba esimesel poolajal, kui Swansea võrku saadeti neli palli. Kaks väravat said kirja nii Oscar kui ka Diego Costa. Teisel poolajal lisas ühe tabamuse Andre Schürrle.

Võidu sai kirja ka Manchester United, kes oli võõrsil 2:0 üle QPRist. Väravateta lõppenud avapoolaja järel avas skoori vahetusest sekkunud Marouane Fellaini. Viimasel minutil vormistas lõppskoori James Wilson.

Tottenham sai magusa võidu Sunderlandi üle. Koduväljakul mänginud Tottenham läks kohtumist juhtima juba kolmandal minutil, kui värava lõi Jan Vertonghen. Kui mängitud oli aga 30 minutit, lõi palli otse karistuslöögist väravasse Sebastian Larsson ning seis oli taas viigis. Võidu vormistas Tottenhamile aga Christian Erikseni tabamus kaks minutit enne mängu lõppu.

Livepool võitis 2:0 Aston Villat. Crystal Palace oli 3:2 parem Burnleys ning Stoke City oli 1:0 üle Leicesterist.