Jõesaare 12 punktist jäi võiduks väheseks

Mariel Gregor
Janari Jõesaar (viskel).
Janari Jõesaar (viskel). Foto: SCANPIX

Laupäeva öösel said USA üliõpilasliigas NCAA mängivad Eesti korvpallurid mänguaega, kui Janari Jõesaar ja Texas Pan America (7-12) kaotasid 53:66 CSU Bakersfieldile (5-13) ning Rauno Nurger ja Wichita State (16-2) alistasid Evansville'i (13-5) 61:41.

Jõesaare kodumeeskonnale oli see kolmandaks järjestikuseks kaotuseks ning eestlane viibis väljakul 39 minutit, kogudes 12 punkti (kahesed 2/6, kolmesed 1/3, vabavisked 5/6), 7 lauapalli, kaks korvisöötu ja ühe vaheltlõike, vahendab ERR Sport. Miinuspoolele jäid neli pallikaotust ja kaks viga.

Nurger sai kuuenda järjestikuse võidu saanud Wichita State'i eest mängida kaks minutit ning kogus selle ajaga statistikasse vaid ühe lauapalli. Võitjate parimad olid võrdselt 18 punktiga Darius Carter ja Ron Baker. Carter hankis ka 11 lauapalli.