Jalgpalli Aafrika meistrivõistlustel tunnistati B-grupis vaid viike

Kongo DV fänn oma meeskonda toetamas.
Kongo DV fänn oma meeskonda toetamas. Foto: SCANPIX

Ekvatoriaal-Guineas toimuvatel jalgpalli Aafrika meistrivõistlustel peeti täna kaks mängu B-alagrupis ning mõlemad lõppesid 1:1 viigiga.

Sambia asus Kongo Demokraatliku Vabariigi vastu küll juba teisel minutil tänu Given Singuluma väravale juhtima, ent 66. minutil viigistas Inglismaal Crystal Palace'i klubis mängiv Yannick Bolasie seisu. Grupi õhtuses mängus tuli avaväravat oodata 70. minutini, kui Mohamed Ali Moncer Tuneesia ette viis. Vaid seitse minutit hiljem seadis Roheneemesaarte poolkaitsja Heldon aga penaltist jalule viigi.

Seega on B-alagrupis kõikidel meeskondadel pärast avavooru tabelis üks punkt. Homsetes mängudes kohtuvad Ghana ja Senegal ning Alžeeria ja Lõuna-Aafrika.